O nas

legalizacja liczników energii elektrycznej

Legalizacja liczników energii elektrycznej

Z końcem 2012 roku Grupa ELSTER przeorganizowała strukturę sprzedażową w wielu krajach Europy w tym również w Polsce. W porozumieniu z władzami Grupy ELSTER w miejsce Działu Opomiarowania Energii Elektrycznej będącego częścią firmy ELSTER Kent Metering Sp. z o.o. została powołana do życia nowa spółka.

ELMESS Metering  Sp. z o.o..

ELMESS Metering Sp z o.o. stał się na polskim rynku jedynym prawnym przedstawicielem spółki ELSTER GmbH BUE, który przejął i kontynuuje działania firmy ELSTER Kent Metering Sp. z o.o. w zakresie obsługi sprzedażowej i posprzedażowej Klientów w Polsce. Jednym z głównych celów firmy ELMESS Metering Sp. z o.o.  stało się utrzymanie dobrego imienia marki ELSTER w Polsce.

liczniki elmess family

Gama produktów

Bliska współpraca ELSTER GmbH BUE,oraz  ELMESS Metering zapewnia Państwu:

  • pełne wsparcie techniczne zarówno w stosunku co do produktów sprzedawanych obecnie jak i sprzedanych w przeszłości,
  • dostępność pełnej palety produktów ELSTER,
  • systematyczne wprowadzanie wszystkich nowości produktowych i technologicznych na rynek Polski,
  • utrzymanie atrakcyjnych cen i krótkich terminów dostaw w realizacji zamówień.

ELMESS Metering  Sp. z o.o. zapewnia Państwu również pełną obsługę w zakresie  serwisu gwarancyjnego  i pogwarancyjnego dla produktów ELSTER GmbH BUE sprzedawanych obecnie przez ELMESS jak i sprzedanych w przeszłości przez ELSTER Kent Metering Sp. z o.o.. Zdobyte na Polskim rynku przez ponad 14 lat doświadczenia pracowników ELSTER Kent Metering Sp. z o.o. oraz ABB Kent Polska Sp. z o.o., na których opiera się firma ELMESS Metering Sp. z o.o., zapewnią Państwu profesjonalizm obsługi oraz dostępność najnowszej technologii zawartej w produktach najwyższej jakości. Dołożymy wszelkich starań , abyście Państwo byli jak najbardziej zadowoleni z naszej obsługi oraz oferowanych przez nas produktów. Nasza paleta produktowa przeznaczona jest przede wszystkim dla: Klientów indywidualnych, komercyjnych, przemysłowych, Spółek Dystrybucyjnych, Wytwórców Energii oraz Klientów TPA.

Zapraszamy do współpracy !

Zarząd i Pracownicy ELMESS Metering Sp. z o.o.

O NAS

Firma Elmess Sp. z o.o.
Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów poprzez terminowe dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań technologicznych z szerokiej oferty produktowej.

KONTAKT

ul. Szczawińska 42c
95-100 Zgierz

tel. +48 42 714 29 40
fax: +48 42 714 29 41
dhe@elmess.pl

Skontaktuj się z nami